SME
Piatok, 20. máj, 2022 | Meniny má Bernard

Týždenné údaje o otvorených podielových fondoch

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni ...

BRATISLAVA 7. augusta (SITA) - Agentúra SITA prináša v nasledujúcej tabuľke prehľad údajov o otvorených podielových fondoch spravovaných členmi Slovenskej asociácie správcovských spoločností v 31. týždni 2007.


Názov fonduMena podieluHodnota podieluVýkonnosť fondu v %Čistá hodnota aktív fondu v SRČisté predaje v SRMax. predajná cena podieluMin. nákupná cena podieluMinimálna výška prvej investícieRočný poplatok v %
Dlhopisové fondy
AFCE - Príjmový dlhopisovýSKK1.1720-0.136561031791186891.19431.17250001.83
AFCE – Stredoeurópsky peňažno-dlhopisovýSKK1.0831-1.19483135834-39689721.08851.061450001.92
AXA CEE Dluhopisový fondSKK1.1876-0.0314956851749711.18761.15250001.56
Dexia Bonds SlovakiaSKK1110.8000-0.08269186857-13340361127.4621110.850000.76
IaD - 1. PF Slnko (dlhopisový)SKK1.3390-0.41121577968-1696561.3791.33915001.54
IaD - Európa korunový dlhopisovýSKK1.0429-0.25100421304-5421861.05331.0429100001.28
IAM - Dlhopisový korunovýSKK1.2177-0.17441107203-21900561.24511.2177200001.40
ING Slovenský dlhopisový fondSKK1142.81000.03225715621-11957041175.95151142.815000.90
KBC Renta SlovakrentaSKK22183.97000.03309695049-374442222405.809722183.9750001.00
PIA - SKK BondSKK111.5700-0.11101573930-1279362114.3593111.57100001.22
Pioneer Funds - Euro Strategic Bond HedgeSKK1030.2200-0.76456122489-112329331055.97551030.22100001.50
Pioneer S.F. - Slovak BondSKK107.52000.13279235012-14893871109.1328107.52300001.25
PP - Korunový dlhopisový o. p. f. KREDITSKK1.16340.37148647805-4302411.18671.163450001.58
SPORO Korunový dlhopisový fondSKK1.3166-0.013272484242-121065181.34961.3166300001.25
TAM - Dolárový dlhopisovýSKK0.61370.311416190681104710.62570.613750001.20
TAM - Euro dlhopisovýSKK1.27700.10415763324-8035481.30191.27750001.20
TAM - Fond korporátnych dlhopisovSKK4.13880.011491463821-15533644.21954.138850001.23
TAM - Korunový dlhopisovýSKK1.97060.086061782451-117200312.0091.970650001.13
VB-GoEast-BondSKK3367.70000.0664794551953273468.733367.7300000.75
VÚBAM - Dlhopisový konvergentný fondSKK1.05450.622934123683-105464631.07881.046150001.20
VÚBAM - Dlhopisový korunový fondSKK1.3069-0.092245793884-110789201.3371.296450001.15
ABN-2001 Euro Bond FundEUR53.06000.0255.845752.5294250001.05
ABN-Absolute Return Bond FundEUR53.70000.0054265956.519353.163250001.15
ABN-Asia Bond FundUSD106.1700-0.915674509111.7439105.1083250001.40
ABN-Euro Bond FundEUR76.03000.1159979880.021675.2697250001.05
ABN-Euro Credit Bond FundEUR53.31000.0056.108852.7769250001.05
ABN-Euro Government Bond FundEUR53.95000.1556.782453.4105250001.05
ABN-Euro Inflation-Linked Bond FundEUR49.60000.204204152.20449.104250001.05
ABN-Europe Bond FundEUR99.26000.07330169104.471298.2674250001.05
ABN-Europe Convertible Bond FundEUR64.3100-0.503513361471932467.686363.6669250001.05
ABN-Global Bond FundUSD102.79000.45869531108.1865101.7621250001.05
ABN-Global Bond Fund AlrentaEUR215.6800-0.05227.0032213.5232250001.05
ABN-Global Emerging Markets BF (EUR)EUR81.25001.415269972885.515680.4375250001.40
ABN-Global Emerging Markets BF (USD)USD225.80001.5323463655237.6545223.542250001.40
ABN-High Yield Bond FundEUR66.18000.882616275269.654565.5182250001.40
ABN-Stable Euro Bond FundEUR50.7100-0.0817287453.372350.2029250000.90
ABN-US Bond FundUSD98.84000.401823065104.029197.8516250000.90
Dexia Bonds Emerging MarketsUSD1217.61000.2620566608-1460561235.87421217.6150001.16
Dexia Bonds EuroEUR795.0300-0.1816645820-39500806.9555795.0350000.76
Dexia Bonds InternationalEUR719.0500-0.121876811729.8358719.0550000.76
Dexia Bonds USDUSD655.11000.094924106664.9367655.1150000.76
ESPA Bond DanubiaEUR123.3100-0.16244638035-786521126.3928123.31300000.72
ESPA Bond DollarUSD99.94000.1252882851103.437999.94300000.72
ESPA Bond Emerging – MarketsEUR127.20000.051919494029603131.652127.2300001.20
ESPA Bond Euro - CorporateEUR126.7500-0.45257764131.1863126.75300000.60
GI Euro Corporate BondsEUR108.6950-0.356990543753610112.2819108.69511.70
ING DollarUSD803.87000.432349900827.1822803.8720000.65
ING Euromix BondEUR137.36000.1333591069-2137097141.3434137.3620000.65
KBC Renta Aud-RentaAUD1166.45000.147411561178.11451166.4550000.68
KBC Renta CanarentaCAD1789.04000.0612482321806.93041789.0450000.72
KBC Renta CzechrentaCZK29649.43000.071100725029945.924329649.4350001.12
KBC Renta DollarentaUSD837.2000-0.0341650051-642193845.572837.250000.72
KBC Renta EmurentaEUR452.3400-0.142877548456.8634452.3450000.72
KBC Renta EurorentaEUR1988.9000-0.1854141946-5085622008.7891988.950000.69
KBC Renta ForintrentaHUF153732.02000.0610708936155269.3402153732.0250000.72
KBC Renta Long EUREUR680.5700-0.256302195-100697687.3757680.5750000.72
KBC Renta Medium EUREUR673.5800-0.204378602680.3158673.5850000.72
KBC Renta Short EUREUR590.5600-0.03970894596.4656590.5650000.72
KBC Renta SterlingrentaGBP632.2800-0.276823968-5016638.6028632.2850000.72
KBC Renta SwissrentaCHF1258.3700-0.1014140041-1860451270.95371258.3750000.72
KBC Renta ZlotyrentaPLN2233.98000.1015912702256.31982233.9850000.72
Zdroj: Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS), www.ass.sk

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na Index

KURZY

Koľko dostanem za 1 euro (20. 5. 2022)
USD 1.053
AUD 1.504
CZK 24.700
JPY 134.460
CAD 1.349
GBP 0.847
HUF 385.830
PLN 4.642
CHF 1.027
SEK 10.510

Zobraziť kompletný kurzový lístok

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
  2. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
  3. Contact Center Hub a Ncontactcenter od NFON
  4. Volkswagen ID.5 prináša nový softvér aj pre staršie modely
  5. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách?
  6. Šprintérsky duel IONIQ 5 vs i30 N Performance má víťaza
  7. MS v hokeji: TV Tipsport + špeciálna kurzová ponuka!
  8. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov
  1. Prečo potrebujeme udržateľné riešenia v oblasti mobility?
  2. Gestačný diabetes mellitus
  3. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami
  4. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž
  5. Do finále McDonald´s Cupu sa prebojovalo mužstvo z Víťaza
  6. Garmin vyrobil cykloradar Varia RCT715 s bezpečnostnou kamerou
  7. Obľúbená pracovná agentúra Work Service nezmizla
  8. Župné mestečko ovládne krajské mesto aj celý Abov. Už zajtra
  1. Obnovené lety do Marsa Alam. Po dvoch rokoch opäť víta turistov 7 067
  2. Do čoho sa oplatí investovať, aby ste ušetrili na energiách? 6 262
  3. Odišlo už štvrť milióna mladých ľudí. Má Slovensko budúcnosť? 5 365
  4. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž 2 111
  5. Príliš veľa vitamínov škodí zdraviu, majte ich pod kontrolou 1 410
  6. Vydavateľstvo Petit Press so štyrmi Novinárskymi cenami 1 387
  7. Šprintérsky duel IONIQ 5 vs i30 N Performance má víťaza 1 154
  8. 5 najčastejších chýb pri zateplení fasády: zabráňte im 1 079

Blogy SME

  1. Jiří Ščobák: Odporúča sa zobrať dnes hypotéku? Ako myslia a čo robia banky na Slovensku?
  2. Jana Melišová: Ako ovplyvňujú sankcie voči Rusku svetový obchod? Sú obavy z rastu cien reálne?
  3. Jiří Ščobák: Rozhovor: Ako mám budovať finančnú rezervu a žiť lepší život?
  4. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
  5. Jiří Ščobák: Ako získať peniaze na rozbeh startupu? Odborníci radia
  6. INEKO: Vďaka biosimilárnym liekom Slovensko ušetrí 32 miliónov eur ročne
  7. Tomáš Tenczer: Prečo šéfovia neznášajú home office
  8. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
  1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 15 640
  2. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 060
  3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 737
  4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 4 942
  5. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 4 097
  6. Jana Melišová: Skutočná cena za vojnu 3 969
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 140
  8. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 2 530
  1. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  3. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  4. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
  5. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
  6. Adam Valček: Pri čudnom zákroku na súde sa NAKA pokúšala zmocniť utajených dokumentov
  7. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
  8. Jiří Ščobák: Sluha národa: Recenze 1. řady seriálu s Volodymyrom Zelenskym
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripájajú sa k štrajkovej pohotovosti.


7 h

Počas dvoch dní ho predstavia vo viacerých slovenských mestách.


SITA 7 h
Šéf Odborového zväzu KOVO Emil Machyna počas tlačového brífingu v Žiline.

Odborári začiatkom júna zmapujú ochotu ľudí zapojiť sa do štrajku.


SITA 8 h
Moskovské Červené námestie.

Rusku hrozí najprudší ekonomický pokles od rozpadu ZSSR.


19. máj

Blogy SME

  1. Jiří Ščobák: Odporúča sa zobrať dnes hypotéku? Ako myslia a čo robia banky na Slovensku?
  2. Jana Melišová: Ako ovplyvňujú sankcie voči Rusku svetový obchod? Sú obavy z rastu cien reálne?
  3. Jiří Ščobák: Rozhovor: Ako mám budovať finančnú rezervu a žiť lepší život?
  4. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
  5. Jiří Ščobák: Ako získať peniaze na rozbeh startupu? Odborníci radia
  6. INEKO: Vďaka biosimilárnym liekom Slovensko ušetrí 32 miliónov eur ročne
  7. Tomáš Tenczer: Prečo šéfovia neznášajú home office
  8. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
  1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 15 640
  2. Vladimír Benčík: Zvitky od Mŕtveho mora - boli napísané pred 2000 rokmi, predpovedajú apokalypsu? 11 060
  3. Jana Melišová: Pomalý pád na Wall Street sa zrejme ešte neskončil 9 737
  4. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť II) 4 942
  5. Ivan Beňovič: Sankcie voči oligarchom vojnu na Ukrajine nezastavia 4 097
  6. Jana Melišová: Skutočná cena za vojnu 3 969
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925) 3 140
  8. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 2 530
  1. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  3. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  4. Jiří Ščobák: Jaká je situace na linii dotyku? Pomůže Rusku mobilizace?
  5. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
  6. Adam Valček: Pri čudnom zákroku na súde sa NAKA pokúšala zmocniť utajených dokumentov
  7. Jiří Ščobák: Sú reformy Igora Matoviča (zvýšené prídavky na deti a daňové bonusy pre pracujúcich rodičov) dobrý nápad?
  8. Jiří Ščobák: Sluha národa: Recenze 1. řady seriálu s Volodymyrom Zelenskym
SkryťZatvoriť reklamu