Nedeľa, 27. september, 2020 | Meniny má CypriánKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Štátna nemocnica musí za chyby v tendri zaplatiť, odvolanie jej neprešlo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Hladajte toho co dostal 100 litrov do vacku za dohodnutu zakazku. A ta pokuta je smiesna.
 

zosobniť obstarávateľom

ja som sa nechal vyhodiť keď chceli v energetike manipulovať tendre išiel som proti svojmu nadriadenému s tým, že jednoducho to neurobím a vedel som čo ma čaká. Mňa vyhodili nadriadený si tam dosadil ďalšieho lojalneho človeka, ktorý mu ten tender a nielen ten zrealizoval a je tam dodnes na tej jeho stoličke skorumpovanej. Treba zosobniť obstarávateľovi ktorý zrealizoval tender a určite to neurobil nezištne!
 

O toto ste mal svedcit na policii...

...a nie tu. Taki internetovi hrdninovia ako Vy su jednou z pricin, preco sa nedari tu burinu vykorenit z nasej spolocnosti...
 
Hodnoť

toto je trocha zvrátená logika

s tými pokutami štátnym firmám, chápem funkciu pokuty v bežnom živote, ale štátna firma ak dostane pokutu (zväčša za to, že niečo porusila) minie viac peňazí, potom minie este viac peňazí aby sa odvolávala (advokát, právnici), pričom vždy to ide z našich spoločných peňazí.
nebol by lepší "trest" proste vykopnut úradníkov čo sú za to pochybenie zodpovední a dat im ban na zamestnanie v štátnej / verejnej službe? prípadne ak ide o úmyselné porušenie prepadnutie majetku?
 
Hodnoť

 

Smiešna pokuta, ktorú aj tak zaplatíme my. Súhlasím, že by sa mala pokuta zosobniť.
 
Hodnoť

Máme toľko vojakov a policajtov?

Potrebujeme 2 nemocnice pre nich, veď máme vojenskú nemocnicu v Ružomberku a ostatní v iných mestách čo? Postavíme im nemocnice e ? Alebo je to len krycí manéver pre papalášov? Treba ju zrušiť a presťahovať konečne nemocnicu na Mickievičovej a nie sa hanbiť za tie rozpadnuté priestory ,ktoré sa iba plátajú,
 


Najčítanejšie z ekonomiky