Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V prípade Bašternákovho konkurzu vymenovali nového správcu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

No to trvalo...
 

trvanie malo svoj dôvod

nič lepšie sa ti nemôže stať ako keď tvoj majetok má pre štát speňažiť správkyňa prepojená na tvojho právnika - to sa potom môžeš aj z basy smiať
niečo podobné sa stalo aj Piťovi
 
Hodnoť

pokuta 500e???

Pokuta by mala v takychto pripadoch byt nejake percento z hodnoty majetku, ktory spravuje konkurzny spravca, nech ma zaujem pracovat. Pokial viem, maju tak pocitane odmeny, tak identicky maju byt aj pokuty.
 

Oni vedia veľmi dobre

prečo je to tak nastavené. Snáď nepôjdu proti sebe.
 

 

Mozno aj ona sa konala podla svedomia a vedomia.
Jeho svedomie nemohlo dopustit aby ten chudak prisiel o peniaze, a jeho vedomie tie peniaze radej previedlo na ine bezpecnejsie miesto.
 

Nechala uniknúť

ukradnutý majetok.
Paródia na štátik...
 
Hodnoť

...

Pokuta 500e pre Gorily! To je šupa
 
Hodnoť

Neviem sa zbavit pocitu,

ze akakolvek pokluta vycislena statom by bola adekvatna tomu, co s vysokou pravdepodobnostou vedome sposobila tato "spravkyna". Este je tu jedna uvaha, ze si ta osoba pomylila spravcovstvo so spravovanim Basternakovho majetku s ulohou ineho spravcu, ktory sa stara o majetok k spokojnosti jeho majitela. Ale to uz nemyslim konkurzneho spravcu. Jednoducho , taky spravca by to nerobil inac ako spominana nestastnica.
 

re:1597248

Štát to je hlavne za nič osobne zodpovednýpolitik a potom rovnako nezodpovedný štátny úradník. Len pre porovnanie pokuta v prípade Covid 19 pre firmu je až 20 000€, konkurzná právnička 500 €, no ak by bola pokuta povedzme 100 000 € a doživotný zákaz výkonu funkcie konkurzného právnika to by bolo kriku pri schvaľovaní takéhoto zákona. Jednoducho konkurzná právnička bola konečným prijimateľom všetkých výhod, ak by na ňu ktokoľvek podal tresné oznámenie, tak ho prokuratúra/súd zamietne že konala v zmysle zákonov. Ak by sa zverejnila jej osobná a telefonická komunikácia súvosiaca s prípadom, tak súd by vyhlásil, že to nie je dôveryhodné, lebo to nebolo svedecky preukázané, nahrávky sú nezákonné a zo šifrovanou komunikáciou sa mohlo manipulovať, jedinné reálne riešenie, ale hrubo nezákonné a dlhodobo nepoužiteľné je spôsobiť jej ťažké ublíženie na zdraví s trvalou invaliditou, ale to sú odporné mafiánske riešenia. Jednoducho treba akceptovať zlo v spoločnosti a možno sa spoliehť na posmrtné božie súdy, ale to už sme úplne za čiarou, lebo neskorá spravodlivosť žiadna spravodlivosť.
 
Hodnoť

Neviem, či tá

výmena nebola urobená až post coitálne, alebo dokonca post mortem.
A či to nebolo zámerne naťahované, kým celý majetok nebude fuč.
Teraz by mala nasledovať fáza ako vykrikujú pri Trianone, všetko späť!
A čo nie späť, mala by to uhradiť do posledného grajciaru súdružka zábudlivá a spomalená.
 
Hodnoť

hm

a?
Po vcerjasku je to fakt jedno.
 
Hodnoť

 

Bude mať čo spravovať?
 


Najčítanejšie z ekonomiky