Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O koľko prídu klienti Arcy a prečo im pomáha J&T? (otázky a odpovede) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4

Hodnoť

 

Problémom je, že keď boháči nevedia čo s peniazmi, majú ich tak veľa nahrabaných, že ich potrebujú otáčať, preto berú všetko, aj rizikové investície.
 

...

Možno to trošku súvisí aj s tým, ako tí prepytujem "boháči" k tým prachom prišli. Podnikateľ keď zarobí, tak prachy otočí v rámci svojho biznisu aby ho zhodnotil viac. A určite ich zhodnotí viac ako v banke. Kúpi technologie, kvalitnejších ľudí, materiál. Títo čo prachy nakradnú, alebo nepoznajú hodnotu tých peňazí (nenarobili sa veľmi na ne), tak ani nevedia ako ich otočiť v biznise.
 
Hodnoť

Čo čítam, to čítam

všetky príspevky rad radom - netuším, že SMER SD na čom postavil jadro svojho trestného oznámenia.

To trestný čin spáchal pán Matovič, pani Matovičová alebo akýsi pán Velič, či kto?
 
Hodnoť

Nebolo by zle, ak by autor

poznal rozdiel medzi dlhopisom a zmenkou. Zmenky mal v ARCA Capital právo vydávať iba Arca capital Fundation. Ak má Paulínka Zmenky od Arca Capital Investments, tak niekto porušil zákon. Ako píše dnes Šátek, tých porušení zákona tam bude viac.
 

 

Zmenku má právo vypísať ktokoľvek. Aj Ty aj bezdomovec pod mostom. Neobmedzuje to žiadny zákon. Kúpa zmenky je vec dôvery, či veríš že prachy z pod toho mosta dostaneš. :-)
Zmenky sú mimo akejkoľvek kontroly finančného trhu a preto ich využívajú napr. aj firmy typu Penta, Ja a Ty...... Ale nevyhýbajú sa im ani bežné banky - dokonca požadujú sumou nevyplnené zmenky, čo je už úplný nonsens.....
 
Hodnoť

Ja a Ty určite spasia veriteľov!

tak ako spasili i Drôtovňu Hlohovec. Tá po ich odchode hľadala 600miliónov Sk a dodnes sa nenašli.
 
Hodnoť

no pravě jak rikaji cehuni

ja som tolko penazi nevidel ani nazivo a tu kazdy financny poradca par excelans...ked ma niekto taketo fuky tak asi vie čo a ako...alebo zeby nee...pekny večer všetkym slušnym ludkom dobrej vúle
 
Hodnoť

Ale rovných 10 000 000 €?

Už tento fakt, že takúto investíciu si môže dovoliť učiteľka, hoci sa volá Pavlínka, je zarážajúce. A potom, že treba učiteľom ešte zvýšiť platy? Ak je teraz situácia v rezorte školstva taká, tak potom už nie je potrebné žiadne navýšenie finančného ohodnotenia a jeden bod slávneho protokolu mudrca Hegera je splnený. Najlepšou obranou je útok, to si uvedomujú Matovič&Heger a podniknú klamným útokom na PENTU odvrátenie pozornosti od skupiny J&T a ich pochybných transakcií.
 

<< < 1 2 3 4

Najčítanejšie z ekonomiky