Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bödör spoluvlastnil operátora 4-ka, k akciám sa dostal zložitou schémou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Pravdepodobne tu niekto legalizoval úplatky pre niekoho zo Smeru...
 

presne tak

vtipne je ako funguju tie banky, nejaky fejkovy zahranicny fond s vlastnikom co je len nejaky najaty advokat im posiela hore dole miliony EUR, vsetko je v pohodicke, nikto neriesi, ja som si poslal vacsiu hotovost zo sporiaceho uctu v banke a (v zahranici) do banky b na mimoriadnu splatku hypoteky a cuduj sa svete, zadrzali mi prostriedky a musel som zdokladovat ich povod, hned som sa citil ako VIP klient :)
 
Hodnoť

 

Správca alobalu pre vlastnú hlavu....
 
Hodnoť

Čoraz bližšie k ficovi

pellegrinimu...
 
Hodnoť

ostáva urobiť len ten posledný krok a ten býva zvyčajne najťažší, aby to účastníci schémy, na ktorej sa s najväčšou pravdepodobnosťou podielal aj šéf, ktorý bol a asi aj je konečný užívateľ výhod, zaplatili vlastnou hlavou.
 
Hodnoť

este mi tu od pociatku chyba Janci

nejako sa v tejto vlastnickej strukture stratil Janci P. Strapaty s jeho podielom v Swane.
 
Hodnoť

...

... NAKA by asi mala ist po uctovnikoch... teda tych, ktori myslienky "financnych" poradcov pretavili do realnych transakcii... :-) ...
 

...

... este lepsie, keby sa do toho zapojil Europol ale podobne struktury... ved podvody robili po celej EU...
 
Hodnoť

Podľa mňa spoluvlastnil

aj ministere de l´interieur vrátane Kali-Tutút.
 
Hodnoť

No toto sme predsa chceli

- Mečiarova, Ficova kapitálotvorná vrstva (pravdivejšie pomenovanie mafiáni Hascak, Bodor, Kocner, Kvietik, a veľa, veľa ďalších) to tu všetko až na výnimky vlastni, no a títo ako všetci vieme (lebo to Fico, Mečiar povedali) majú „etiku“ priam v DNA následne sa jednoduchý (väčšina obyvateľstva SR) čudujú že mame všetko najdrahšie v rámci V4?! Jednoduchý (zle jazyky tvrdia že tupi) národ volí ako volí a kontroluje mocných ako kontroluje, pravom očakáva že za jeho vlastne chybí bude platiť niekto iný, aké Slovenské.
 
Hodnoť

A teraz ide investovať

... do 70 kamenných pobočiek Počtovej banky, v dobe elektronickej, majster Proper čistí všetko či ako to mysliteľ Fico vlastne pred 20 rokmi vlastnou hlavou vymyslel. Pračka.
 

naopak

ide rozvijat eBanku
 

Nepochybne je to premyslené

... poberateľ štátneho starobného dôchodku s volebným právom príde do kamennej pobočky Počtovej banky, opýta sa, či je tu správne, slečna so žltým rúškom na tvári odpovie, že áno lebo sme tu pre vás 365 dní v roku aj keď umriete v novembri, a s jej pomocou uhradí z pobočkového notebooku cez IB mesačné nájomné. V závere klientského kontaktu dostane na kriedovom papieri formátu A5 vytlačený letáčik strany s úsmevom v tvári a jamkami v lícach alebo skrátka kto dá viac a samozrejme pripomenutie, sme tu pre vás, viete koho máte voliť. A to sa volá skrátene eBanka. Aj vlk je hladný, aj ovca je zožratá. Počtová banka. No kto by toto nevymyslel!
 
Hodnoť

 

Legalizácia ukradnutého vlastnou hlavou pre vlastnú hlavu. Ten ***** na to nemá inteligenciu, robili to nejaký šikovní účtovníci alebo ekonómovia, on bol pravdepodobne len spojkou k šéfovi s dobrou províziou.
 
Hodnoť

rychle prachy

za normálnych okolnosti by im pozicala banka
 
Hodnoť

Smrdí to cele

Všetko len nie čisté to bude....
 
Hodnoť

 

neviem co sa tí živnostníci sťažujú , veď sa im tak zle nedarí !
 
Hodnoť

Nemá to Matovič jednoduché.

Len málokto si dokáže predstaviť aké náročné je odhaľovať a bojovať voči podobným mafiánskym schémam a práčkam peňazí. Objaviť, pochopiť, vyšetriť, obviniť, dokázať, odsúdiť, riešiť odvolanie,prieťahy, znovu súd... Dlhý proces a popritom neustále obavy, miznutie alebo mlčanlivosť svedkov, nátlak,zákulisné manipulácie, obštrukcie "našich ľudí" v polícii, prokuratúre, súdnictve. To všetko treba prekonať a na konci sa hádam jedného pekného dňa dočkáme spravodlivosti. Ak medzitým nejaké voľby všetko nezmenia.
 

 

Komunisti vedeli lepsie objaviť, pochopiť, vyšetriť, obviniť, dokázať, odsúdiť, riešiť bohatstvo. Dnes su vsak ine casy, kde podvodnici na kazdej strane politickeho spektra ryzuju.
 

Komunisti vedeli

obvinit, odsudit. To ostatne nie.
 

1 2 >

Najčítanejšie z ekonomiky