Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jankovskej byt, Slotovo lietadlo. Ako zmeniť priznania, aby dávali zmysel (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Disskus -

veškerý žádny. Nuž kto by sa ešte dne zaoberal s persónou za ktorú sedia v base jeho dvaja verní vri- ťdolezovia. Veď ten pán je dnes chudobný človek. A to taký, čo nakradnuté v dobrev viere daroval svojím pankhar-tom, ktorý dar s vďakou prijali. Nuž čo Vy na to právna lúza z ktorej podstatná časť čaká na basu a ostatní sa trasú čo, kto, kedy na nich pichne, keď začne spievať., .
 
Hodnoť

Odstráňte príčinu!

Prečo sa dá úspešne kradnúť, podplácať a tunelovať?
Lebo sa ľuďom nahovorilo, že je im treba bankové a daňové tajomstvo.
Keď som si niečo legálne zarobil, nemusím to zatajovať a hanbiť sa za to.
A ďaľšou pomôckou je premlčanie. Keď niekto kradol pred 20 rokmi, tak je to krádež aj dnes. Čo tam má byť premlčané? Áno, premlčané to bude u tých, čo majú vplyv na to aby sa vyšetrovanie zastavilo alebo aspoň oddialilo. Ne-mafiáni a ne-oligarchovia sa výhody premlčania nedožijú.
 

príčina je iná - partokracia,

partaje sú tovar a každý mafián - nemafián nemá keš - môže investovať do kúpy partaje lebo je to vysoko výnosná investícia s rýchlou návratnosťou, kúpou partaje sa mafián zmení na politika a môže do partaje nakúpiť lojálnych bezcharakterných krikľúňov a tí mu kupujú väčšinou iba za sľuby nedozretých voličov, dostatok voličov dostane mafiána na volenú funkciu - aj na najvyššiu (gašpar ivanovič v podsvetí známy ako snajper ičo blatník) a pomocou kúpených právnikov a politológov udržuje partokraciu v takej kondícii že dve generácie si s ňou neporadia
 


Najčítanejšie z ekonomiky